בעלי חיות מחמד? ודאי אתם מכירים את התחושה שכלב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה. קשה להסביר במילים את כמות האהבה שכלב מעניק וכמות האהבה שמעניקים לו. אולם, הרבה פעמים בעלי כלבים נתקלים בקושי הכרוך בהסעתם ממקום למקום. אם נתקלתם באותה בעיה ומעוניינים לשמוע על פתרון – המשיכו לקרוא!

מה הקושי שעלול לעלות כאשר רוצים להסיע כלב ממקום למקום?

הקושי בנסיעה עלול לנבוע ממספר סיבות שונות. למשל, במידה וחית מחמד לא מסתדרת ברכב בעת הנסיעה עם הרכב הפרטי בשל חוסר מקום, תגובות מבוהלות לקפיצות בכביש, חוסר יכולת להתאים את צרכיה לנסיעה וכו'. כמו כן, הקושי עלול לנבוע מחוסר יכולת להרגיע את הכלב בשעת הנסיעה משום שאינו רגיל לכך.


הבעיה מקבלת תפנית חדה יותר כאשר לבעלים הפרטיים אין רכב משל עצמם. במקרה זה, בעל הכלב לא יכול להסתפק באלטרנטיבה של תחבורה ציבורית משום שהתחבורה הציבורית בישראל לא מוכנה לעלות לאוטובוסים או מוניות חיות מחמד לצורך נסיעה. כל עוד לא מדובר בכלב נחיה או חיית מחמד אחרת שנועדה לסייע לבעליה, היא תצטרך להשאר מחוץ לרכב הציבורי.

אז אם גם אתם חווים בעיה דומה כאשר אתם זקוקים להסיע את הכלב שלכם ממקום למקום, יש לנו פיתרון בשבילכם!

מהו שירות הסעות פרטי לחיות מחמד?

אצלנו ב-Petro תוכלו להזמין שירותי הסעות עבור חיית המחמד שלכם. בדרך זו תוכלו להתנייד באופן הקל והנוח ביותר ממקום למקום. השירות כולל את ההסעה הטובה ביותר שתוכלו להזמין עבור חברכם האהוב ההולך על ארבע.


במסגרת השירות, תוכלו כמובן להצטרף את הכלב או החתול במן הנסיעה אך אם הדבר לא מתאפשר לכם, תוכלו להיות בראש שקט כי חיית המחמד שלכם נמצאת בידיים הטובות ביותר. בנוסף, גם אם מדובר בחיות מחמד מבוגרות או גדולות יותר, תוכלו להיות רגועים משום שנעשה את כל ההתאמות הנדרשות כדי להתאים את הנסיעה עבורם. כך למשל, הצוות שלנו יוכל לסייע בהוצאת בעל החיים מהבית ודאגה לרוגע ולנינוחות בעל החיים לאורך כל הנסיעה.

האם ניתן להוביל את בעל החיים באופן פרטי?

כמובן! קיימת אופציה להזמין מונית לכלבים רק עבור בעל החיים שלכם! בדרך זו תוכלו לפנק את הכלב האהוב שלכם ולאפשר לו לקבל נסיעה נפרדת רק לעצמו. 
המונית הפרטית מצוידת בכל הדרוש לכלב כמו אוכל , מים וחטיפים! כל מה שדרוש כדי שהנסיעה תעבור באופן חלק ובטוח ככל הניתן.
שימו לב כי הכלב שלכם נמצא בידיים מוסמכות ואחריות משום שכל מי שעוסק בנושא הוא מי שחיות מחמד הם אהבה גדולה עבורו. כך תוכלו להיות בטוחים שהכלב שלכם מקבל את היחס הטוב ביותר עבורו.

לאן ניתן להסיע את בעל החיים?

הסעות בעלי חיים נעשות לשם מספר מטרות. מטרה מרכזית היא הסעה לצורך טיפול רפואי אצל וטרינר. לצורך כך, ההסעות של Petro נגישות למספר רב של וטרינרים והשירות יכול להינתן גם כהסעת חירום לוטרינר במקרה הצורך. בנוסף, שירות ההסעות יכול להתבצע גם עבור הסעת כלבים לנתב"ג. לא מעט פעמים בטיסות שבהן מוטס גם הכלב, אין הרבה מקום ברכב שעבור המזוודות שלכם או שנהג המונית עלול שלא להסכים להסיע גם את כלבכם במונית. משום כך, מומלץ להשתמש בשירות הסעות מיוחד עד נתב"ג שם תוכלו לפגוש את כלבכם הישר לטיסה.


בנוסף, שירות ההסעות יכול להתבצע גם עבור הסעת כלבים לפנסיון, הסעת כלבים או חתולים למספרה ואף הסעתם לאומנה. כל השירות שניתן על ידי Petro מתבצע בכל רחבי הארץ ובכל שעות היממה.

סיכום,
בתור בעלי חיית מחמד, כנראה שתצטרכו להיתקל במצבים שבהם אין מנוס מלהסיע את חיית המחמד שלכם לצורך מטרות שונות כמו ביקור אצל הוטרינר או במספרה. לשם כך, מומלץ מאוד להשתמש בשירות הסעות מיוחד שיקל על חיית המחמד שלכם את חווית הנסיעה הלא אופטימלית ויקל עליכם למצוא פיתרון לנושא.

פינוי גופות בעלי חיים

אם אתם מחזיקים חיית מחמד, ולא משנה כמובן איזו, המוות שלה יכול להעמיד אתכם בסיטואציה שלא הכרתם קודם. מלבד הכאב הגדול על האובדן, סוגית הקבורה

קרא עוד »

הסעות לבעלי חיים

כל אדם שיש לו כלב יודע שאחד הדברים החשובים בגידול בעל חיים זה שיהיה אפשרות להתנייד ברחבי הארץ, כיום ללא רכב מאוד קשה להתנייד בתחבורה

קרא עוד »

המחיר משתנה בהתאם לק"מ ולשעת הנסיעה, אנחנו מתחייבים למחיר הזול בישראל.

כן, מהצפון ועד לדרום כולל אילת, ירושלים ואיו"ש.

לא, זאת מונית גם לחתולים, ארנבים, צבים, ציפורים – כל חיה שיכולה להיכנס לרכב פרטי.