logo

נסיעה ברכב עם כלב: כל מה שצריך לדעת

לא מפתיע לגלות כי לאחוז מאד גבוה מהאוכלוסייה בארץ יש חיות מחמד הגדלות בבית. יחד עם זאת, פעמים מספר בעלים לחיות מחמד יצטרכו לצאת עמן לטיפולי וטרינר, לטיול לחו"ל, ואפילו במקרים רגילים בהם לבעלים אין רכב. אבל, נראה כי בפועל ישנה סטיגמה נוראית בנוגע לבעלי חיים ונהגים רבים פשוט לא מוכנים להעלות חיות לאוטובוס ולמונית. בדיוק בגלל זה, הוקם עסק מדהים המספק שירותי הסעה לבעלי חיים.


אמנם כלבים וחתולים רבים עלולים לייצר לכלכוך ומעט בלגן בבית ובחוץ, אבל בחברה בה אנו חיים לעיתים יש התעלמות מוחלטת מהצרכים של החיות הנפלאות הללו ובעליהן, דבר שהוא מפתיע ביותר בהתחשב בעובדה שלאנשים כה רבים יש חיות מחמד. כמו כן, ישנם מקרים מדהימים בהם אזרחים טובי לב מסייעים באומנה והצלה של בעלי חיים מהרחוב, וגם במקרים אלו הם נדרשים בהעברת בעל החיים ממקום למקום. למרות שהמדינה טרם העלתה על דעתה מצבים כאלו, וטרם העבירה תקנות בנושא, ישנו עסק שכן הוקם בדיוק בשביל לפתור את הבעיה והוא Petro הסעות לבעלי חיים.

למה צריך הסעה לבעלי חיים

תחבורה
למרות שישנם רבים בארץ המגדלים בביתם בעלי חיים מכל מיני סוגים, לא לכולם בהכרח יש כלי תחבורה פרטי משלהם. יוקר כלי התחבורה במדינה הוא גבוה מאד עקב עלויות שילוח וייבוא ולכן רבים מסתמכים על תחבורה ציבורית, דוגמת מוניות, רכבות וכמובן אוטובוסים.


יחד עם זאת, למרות שהתחבורה כאמור מוגדרת כציבורית, אין היא בהכרח מתייחסת לבעלי חיים ונראה כי פעמים רבות בעליהן של אלו האחרונות יתקלו במצבים לא נעימים ואפילו מבישים כאשר ינסו לשנע את בעלי החיים שלהם אל הווטרינר לטיפול חשוב, לבית החולים לבעלי חיים במקרי חירום דחופים ביותר, או אפילו לטיסה בנתב"ג. נראה כי במקרים אלו, הבעלים פשוט יצטרכו לקוות שייפלו על נהגים עם מעט חמלה והבנה.
אבל, לצערנו פשוט לא נוכל להסתמך על טוב לב של נותני שירות ציבורי ובדיוק בגלל זה מוניות לבעלי חיים של פטרו באות לפתור לנו את הבעיה, באופן מהיר ועם שירות איכותי

 

נוחות
לא תמיד צריך להיות תירוץ הגיוני ללמה אנחנו רוצים להגיע לנוע ברחבי הארץ עם בעל החיים שלנו. המקרים יכולים להיות נפוצים ורחבים. אנו לא זקוקים למתן תירוצים לאף אדם וזו זכותנו המלאה לנוע כאות נפשנו. לכן, מונית הכלב באה לסייע לנו להגיע לביקור אצל חברה מעיר רחוקה או לביקור הורינו בעיר השכנה, בלי התעסקות מיותר במעברים בין רכבת לאוטובוס, או בכמה קווי אוטובוס. המוניות פעולות בפריסה ארצית והכלב שלנו יכול פשוט לשבת אתנו בנוחות במושב האחורי בלי שום בעיה או חשש מהנהג.

אז איך עובדת מונית לבעלי חיים

כפי שציינו הסעה לבעלי חיים של פטרו מיועדת עבור כל שינוע של בעל חיים שניתן למקם באוטו פרטי (עם או ללא בעליו). הנהגים של פטרו הוכשרו במיוחד, בכל רחבי הארץ, על מנת לעבוד עם מגוון בעלי חיים, תוך מתן שירות מכבד ואדיב. לכן, גם אם ישנו חשש שהכלב שלכם, לדוגמא, עלול ללכלך את הרכב עקב מקרה חירום, מונית לכלבים מיועדת בדיוק גם למקרים כאלו על מנת שתוכלו לנסוע ללא חשש או בושה.
כמו כן, תוכלו למצוא אוזן קשבת וסיוע גם מבחינת העלות עבור מוניות לבעלי חיים. העלות שתמצאו במסגרת שירותי מוניות לבעלי חיים של פטרו הן הרבה יותר משתלמות מנסיעה במונית רגילה ופי כמה וכמה שוות את המחיר ביחס לחוויית הנסיעה שתקבלו ברכבת או באוטובוס, אם בכלל תורשו לעלות עליהם.
במידה ולאחר הצעת המחיר תקבלו הצעה זולה יותר במקום אחר, זכרו כי ניתן לפנות שוב אל פטרו עם מידע זה. תוכלו לקבל מהצוות התאמת מחיר משתלמת יותר ביחס לצרכים שלכם.

לסיכום
תנועה ברחבי הארץ, או אפילו בתחומי העיר שלכם, יכולה להיות הרבה יותר פשוטה, נעימה ומהירה עם Petro הסעות לבעלי חיים. כבר אין יותר צורך בלחשוש אם יתנו לכם לעלות לאוטובוס או למונית, ואם כן מה יקרה במידה וחיית המחמד תלכלך. בפטרו אתם, וחיית המחמד שלכם, תקבלו מחיר משתלם, שירות אדיב, מהיר ומתחשב.

מאמרים נוספים

פינוי גופות בעלי חיים

אם אתם מחזיקים חיית מחמד, ולא משנה כמובן איזו, המוות שלה יכול להעמיד אתכם בסיטואציה שלא הכרתם קודם. מלבד הכאב הגדול על האובדן, סוגית הקבורה

קרא עוד »

הסעות לבעלי חיים

כל אדם שיש לו כלב יודע שאחד הדברים החשובים בגידול בעל חיים זה שיהיה אפשרות להתנייד ברחבי הארץ, כיום ללא רכב מאוד קשה להתנייד בתחבורה

קרא עוד »
Whatsapp - מענה 24/7