פינוי גופות בעלי חיים

אם אתם מחזיקים חיית מחמד, ולא משנה כמובן איזו, המוות שלה יכול להעמיד אתכם בסיטואציה שלא הכרתם קודם. מלבד הכאב הגדול על האובדן, סוגית הקבורה של בעלי חיים לא מוכרת לרוב האנשים, ולא תמיד יהיה לכם את הזמן להיערך אליה כראוי. אנחנו ב petro מגישים לכם את כל המידע על הובלה וקבורה של בעלי חיים, בכל רחבי הארץ.

מוות של בעל חיים

מוות של בעל חיים הוא אירוע מורכב במיוחד, ואחת השאלות שאתה תיפגשו היא כמובן מה לעשות עם הגופה. ברחבי הארץ קיימים בתי קברות לבעלי החיים, אולם לא תמיד לכם, בתור הבעלים של חיית המחמד, יתאים לבצע את הליך הקבורה שלו. ברחבי הארץ קיימת עבורכם האפשרות לבצע פינוי גופת כלב או לבית קברות לכלבים, או כמובן פינוי של כל בעל חיים אחר.

למה לעשות שימוש בשירות של פינוי גופת כלב (או כל חיית מחמד אחרת)

הפרידה מחיית המחמד שלכם יכולה להיות קשה, וביצוע של הפינוי שלה בכוחות עצמכם יכול להיות תהליך קצת קשה לכם. לעיתים תעדיפו להיפרד מחיית המחמד שלכם כאשר אתם בבית, ולבקש מחברה אחרת שתבצע עבורכם את הפנוי והקבורה.
אנחנו ב – Petro נוכל לבצע עבורכם את השירות, ואתם יכולים להיות בטוחים שמרגע פינוי הגופה ועד לקבורה בבית קברות לבעלי החיים, חיית המחמד שלכם תקבל את היחס הראוי לה. הובלה של בעל חיים לקבורה צריכה להיעשות בצורה רגישה, ואצלנו כל אנשי הצוות יעשו את העבודה ברגישות הנדרשת.

בית קברות לבעלי חיים

לאחר פינוי כלב מת או חיית מחמד אחרת, תוכלו לבחור כמובן כיצד לבצע את הקבורה שלו. כמובן שלרשותכם עומדת האפשרות להיות נוכחים בתהליך הקבורה או לבקש שלא להיות שם, הכל כמובן לפי הבחירה שלכם. קחו בחשבון את המשמעויות המשפחתיות הנוגעות לתהליך וקבלו את ההחלטה שנכונה עבורכם.ישנם בתי קברות שבהן תוכלו לבקש חלקה פרטית עבור החיה שלכם כדי שתוכלו לפקוד את הקבר שלה לעיתים מזדמנות. כמובן שעומדת לרשותכם האפשרות לקבורה בבית קברות שבו המיקום המדויק של קבורת החיים שלכם לא יהיה ידוע.

מושב מגשימים (ליד סביון)

תל השומר(מרכז)

עין החורש

בית קברות לחיות עין ורד

בית קברות לחיות צופית

בית קברות לחיות קידרון

ועוד..

המחיר משתנה בהתאם לבית קברות, אם רוצים מצבה או משהו אחר מיוחד, יש בתי קברות שלוקחים מחיר על פי גודל הכלב. פנו אלינו ונבדוק עבורכם.

פינוי גופת כלב

פינוי כלב מת אפשרי גם באמצעות הווטרינר המחוזי, והאפשרות הזו מתרחשת בעיקר במקרים שבהם נתקלתם בגופה של כלב אולם אתם לא הבעלים שלו ואין לכם מושג למי לפנות. במקרים הללו ניתן להתקשר לווטרינר המחוזי שאמון על טיפול בגופות של כלבים ובעלי חיים שונים שנמצאים במחוז שתחת פיקוחו.

מחיר

בעבר, פינוי של גופות בעלי חיים או הובלה שלהם בעודם בחיים היה ניתן תמורת מחיר גבוה במיוחד בשל היעדר תחרות בשוק הובלת בעלי החיים. פינוי גופת כלב יכול לעלות לכם כ-400 ₪, ואם מדובר על שבתות או חגי ישראל המחיר יכול להיות אף יקר מכך. בדיוק בשביל זה הקמנו את Petro.
אצלנו המחיר של הובלת בעל החיים שלכם יהיה נמוך משמעותית מכל הצעה אחרת. בין אם בחייו וכמובן גם אם ההובלה היא לקבורה לאחר מותו, אין שום סיבה שתשלמו הרבה על הובלת בעל החיים שלכם לקבורה.

Petro הסעות לבעלי חיים

פטרו מספקת שירות הובלות לבעלי חיים לכל מטרה, וכל זה במחיר הוגן שלא יקרע לכם את הכיס. אנשי הצוות של פטרו יעניקו לכם שירות אדיב במיוחד, ובעלי החיים שלכם יהיו בטוחים ויקבלו את היחס הטוב ביותר. אנחנו בפטרו מחזיקים את הציוד המתאים שמאפשר לנו לבצע את ההובלה של בעלי החיים בצורה נוחה ונעימה עבורם, כל עוד הם נכנסים כמובן ברכב פרטי.
פטרו מאפשרת לכם שירות של פינוי גופת בעלי חיים במקרה הצורך. לא משנה האם בעל החיים שלכם מת בבית או במרפאה, אנחנו נוכל להוביל אותו בצורה מכובדת אל כל בית קברות שבו תבחרו, כדי להבטיח שגם בדרכו האחרונה הוא יקבל את הכבוד הראוי לו.

לסיכום,

מוות של בעל חיים יכול להיות אירוע לא פשוט עבורכם, בתור הבעלים שלו. סוגית הקבורה היא סוגיה מורכבת, ואנחנו בפטרו כאן כדי לעשות עבורכם את המירב וכדי שבעל החיים שלכם יוכל להגיע לבית הקברות שבחרתם בצורה הראויה. גם ברגעים המורכבים, פטרו מאפשרת לכם להיות רגועים, לפחות בהקשר של פינוי הגופה לבית הקברות.

תמונות מתוך בתי הקברות לבעלי חיים מרחבי הארץ:

המתת חסד של חיות מחמד

המתת חסד הינה אחת ההתמודדויות הקשות ביותר בשעת פרידה מבעל חיים אהוב. מדובר בהחלטה כואבת על סיום חייו של בעל חיים שלא יכול לבטא את

קרא עוד »

מחיר פינוי גופת הכלב נקבעת על פי המרחק בין הבית/המרפאה לבית הקברות שברחתם.

מחיר פינוי גופת החתול נקבעת על פי המרחק בין הבית/המרפאה לבית הקברות שברחתם.