קצת עלינו

נעים מאוד, אני רות גמינז – הקמת את פטרו על מנת להוריד באופן משמעותי את מחירי הסעות בעלי חיים.

אני חושבת שאלה תחומים שחסרים אנשי מקצוע ומאמינה שנוכל להביא לכל אזרח במדינת ישראל שיזדקק לשירותים שלנו, את השירות המקצועי עם הציוד הטוב ביותר והנוחות המירבית הן עבור בעל החיים והן עבור הבעלים וכמובן להביא את המחיר הזול בישראל.

פטרו מתחייבים למחירים הזולים בישראל, אם קיבלתם הצעת מחיר נמוכה מההצעת מחיר שלנו – אל תתביישו, תפנו אלינו ותקבלו את המחיר הרצוי עם הנחה משמעותית.

אנו נותנים שירותי הסעות בעלי חיים בפריסה ארצית בכל שעות היממה, מהצפון ועד הדרום.

השירותים שלנו:

הסעות לבעלי חיים – אנחנו מסיעים כל בעל חיים שיכול להיכנס לרכב הפרטי – כלבים, חתולים, ציפורים, קיפודים, ארנבים ועוד..

יש לנו מנשאים מיוחדים עבור כל חיה שצריכה ״מנשא״ – כלבים לא נכנסים למנשאים, נותנים להם מרחב בחלק האחורי של הרכב(לא בתא המטען).

הסעה לכל מטרה – הסעת בעל חיים לווטרינר, הסעת בעל חיים לחירום בכל בית חולים בארץ, הסעה בעל חיים לפנסיון, הסעה בעל חיים לאומנה, הסעה בעל חיים למספרה, הסעת בעל חיים לנתב״ג כולל שירות VIP.

*עובדים עם עמותות ופעילים פרטיים, נותנים הנחות משמעותיות עבור חיות שאין להם בעלים.

אנחנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ, יש לנו מס׳ נהגים כאשר כל אחד מהם עובד באזור, יש לנו נהגים בצפון, נהגים בדרום, במרכז ואפילו באילת.

ההבדל בינינו לבין אחרים הוא שאנחנו לא אדם אחד, נהג אחד, אלא מס׳ נהגים אשר מתפרסים לאורך כל רחבי הארץ.

כל נהג שעובד איתנו עובר ״הכשרה״ בכל מה שקשור לתודעת שירות ואדיבות, יש לנו מנגנון קבלה נוקשה – אהבת בעלי חיים זה ערך עליון מבחינתנו.  כל אדם שעובד בפטרו אוהב ומגדל בעלי חיים, רובנו היינו צריכים בעבר שירות דומה ובגלל המחירים בשוק חשבנו כמה פעמים האם להשתמש בשירות דומה.

אני יכולה לספר על עצמי – לפני כשנתיים הכלבה שלי עברה ניתוח בבית חולים חוות דעת בבית ברל ליד כפר סבא, אצל ד״ר יונתן שני.  באותה תקופה לא היה לי רכב להתנייד איתו, מה שהקשה עליי בטירוף, כל יציאה מהבית עם הכלבה שלי הייתי קשה ולהתנייד בתחבורה ציבורית זה לא באמת אופציה.

אז הייתי צריכה להגיע מהמרכז לכפ״ס לחוות דעת וידעתי מראש שאוטובוסים ומוניות רגילות עושות בעיות ולא תמיד מסכימים לעלות כלבים, בטח כלבים גדולים ושעירים(החוק בישראל איתם – הם לא חייבים לעלות חיות מחמד – רק כלבי נחייה).

אז חיפשתי מונית לבעלי חיים, מונית לכלבים – באותה תקופה היה 2 אנשים שנותנים שירות כזה, אבל הם דרשו כ – 500 ש״ח לכל כיוון, לנסיעה של 40 דקות.

בחזור למזלי מצאתי מונית רגילה שתסכים לקחת אותי, לקחה לי 300 ש״ח, אומנם לקח לי קרוב לשעתיים עד שמצאתי ״צדיק״ שיסכים לעלות את הכלבה השעירה שלי.

המטרה שלי שהקמתי את פטרו היא להנגיש את השירותים האלה לכל אחד בעל כלב או חתול, לעשות מחיר זול ככל האפשר תוך כדי שמירה על החיה וכמובן כדאיות כלכלית לנהגים, בסופו של דבר הם נותנים שירות.

המחיר יהיה הזול יותר בישראל, אם מישהו נתן לכם מחיר זול יותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ותקבלו הנחה משמעותית!

רות – מייסדת פטרו.

רוצים לקבל את המחיר הזול בישראל? פנו אלינו ותקבלו תשובה תוך מס' דקות!

פטרו הסעות לבעלי חיים במחירים הזולים בישראל, בהתחייבות!

כי יש לנו את המחירים הזולים בישראל ואנחנו עובדים בכל הארץ סביב לשעון בכל ימות השנה.

בוודאי, אתם מוזמנים לראות בלשונית המלצות או בדף הפייסבוק/דף העסקי בגוגל!